Specialūs pasiūlymai

Juodasis penktadienis jau čia pat, tad skelbiame juodai gerą išpardavimą ištyrimo programoms!

Juodasis penktadienis jau čia pat, tad skelbiame juodai gerą išpardavimą ištyrimo programoms! Tik lapkričio 23 ir 24 dienomis, visoms vyrų ir moterų ištyrimo programoms taikoma -40% nuolaida!

 

Pirminė moterų ištyrimo programa tik 30 eur, vietoje 50 eur! (kasos, inkstų veiklos rodikliai, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, skydliaukės veiklos rodikliai).

Vidutinė moterų ištyrimo programa tik 60 eur, vietoje 100 eur ! (kraujo ląstelių ištyrimas, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D).

Išplėstinė moterų ištyrimo programa tik 114 eur, vietoje 190 eur ! (kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D, širdies kraujagyslių sistemos būklės rodikliai, vėžiniai žymenys ir kt.).

Pirminė vyrų ištyrmi programa tik 27 eur, vietoje 45 eur ! (kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo).

Vidutinė vyrų ištyrimo programa tik 57 eur, vietoje 95 eur ! (kraujo ląstelių ištyrimas, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D).

Išplėstinė vyrų ištyrimo programa tik 108eur, vietoje 180 eur ! (kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D, tyrimai skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, kiti vėžiniai žymenys ir kt.).

 

Būtina išankstinė registracija !