Specialūs pasiūlymai

Visą liepos mėnesį visoms vyrų ir moterų ištyrimo programoms taikome 30% nuolaidą!

Visą liepos mėnesį visoms vyrų ir moterų ištyrimo programoms taikome 30% nuolaidą!

Ištyrimo programos moterims:

  • Pirminė tik 31 €! ( kasos, inkstų veiklos rodikliai, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, skydliaukės veiklos rodikliai).
  • Vidutinė tik 59 €! (ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D).
  • Išplėstinė tik 119 €! (kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D, širdies kraujagyslių sistemos būklės rodikliai, vėžiniai žymenys ir kt.).

Ištyrimo programos vyrams:

  • Pirminė tik 28 €! (kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo).
  • Vidutinė tik 59 €! (ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D).
  • Išplėstinė tik 119 €! (kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D, tyrimai skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, kiti vėžiniai žymenys ir kt.).