Eglė Balčiūtė

Eglė Balčiūtė

Gyd.psichiatrė

Kėdainiai (Basanavičiaus g. 82A)

Darbo grafikas
  • Pirmadienis
  • Antradienis
  • Trečiadienis
  • Ketvirtadienis
  • Penktadienis 10:00-16:00

Užsiregistruokite telefonu: +370 660 62111

Siekiant užtikrinti kokybišką darbą, poliklinikos Armedika komandą papildo vis nauji specialistai. Viena iš jų- liepos mėnesį darbą pradėjusi gydytoja psichiatrė Eglė Balčiūtė. Klinikinio darbo patirtį ir teorines žinias gydytoja įgijo bei mokslinę veiklą vykdė studijuodama LSMU Psichiatrijos rezidentūroje, patirties sėmėsi tiek ambulatorinėje grandyje, tiek įvairaus profilio (ūmios psichiatrijos, krizinių/ribinių būsenų, priklausomybės ligų, psichoterapijos) stacionaruose.

“Pastaruoju metu daugiausia domiuosi psichoaktyvių medžiagų sukeltų psichikos sutrikimų ir priklausomybių gydymu, demencijomis ir kitais organinės kilmės psichikos sutrikimais, neurozinių, afektinių, psichozinių sutrikimų gydymu”- sakė psichiatrė Eglė Balčiūtė. Gydytoja akcentuoja, jog vienas iš prioritetų gydytojo darbe yra kompleksinis požiūris į žmogaus problemas.

“Savo darbe nuolat gilinamas, mokslo įrodymais pagrįstas žinias derinu su nuoširdžiu rūpesčiu ir pagarba kiekvieno individualumui. Prioritetu laikau kompleksinį požiūrį į žmogaus problemas ir tikiu, jog geriausia taktika yra ta, kurią parenkame su pacientu bendradarbiaudami’’ -sakė gydytoja.

Poliklinikoje Armedika gydytojai psichiatrai teikia individualias konsultacijas, vertina
paciento psichikos būseną, diagnozuoja įvairius psichikos sutrikimus, sudaro gydymo
planą, paskiria vaistus psichikos sutrikimams gydyti, atlieka profilaktines patikras, esant reikalui nukreipia pacientą pas kitus reikiamus specialistus. Armedikoje taip pat paslaugas teikia ir medicinos pasichologė bei profesionali psichikos sveikatos slaugytojų komanda, kurios tikslas laiku padėti pacientui, susidurusiam su įvairiomis būsenomis ar iššūkiais.