Pacientams

Pacientams

Gyventojų prisirašymo prie klinikos Armedika tvarka:

Norėdami tapti mūsų pacientais tiesiog užpildykite prašymą:

  • prašymą klinikoje pateiks užpildyti registratorė
  • internetu (spauskite čia arba paspauskite mygtuką esantį žemiau).

Atvykus į kliniką, pateikiamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas: Lietuvos Respublikoje galiojantis pasas, asmens tapatybės kortelė arba gimimo liudijimas (ne vyresni nei 18 metų). Medicininės dokumentacijos persiuntimu iš buvusios Jūsų gydymo įstaigos pasirūpinsime mes!

Registracija pas gydytoją:

  • Pacientai pas savo šeimos gydytoją ir gydytojus specialistus iš anksto gali užsiregistruoti atvykę į klinikos Armedika registratūrą arba paskambinę telefonu.
  • Registruodamiesi telefonu priėmimui pas gydytoją, pacientai registratūros darbuotojui nurodo vardą, pavardę ir gimimo datą. Pacientai privalo įsiminti ar užsirašyti registratūros darbuotojo nurodytą priėmimo pas gydytoją datą ir laiką bei gydytojo kabineto numerį.
  • Pacientai pas gydytoją priimami tik šiam priėmimui užregistruotu atitinkamu laiku. Jei pacientas pavėluoja į priėmimą pas gydytoją, jo priėmimas nėra užtikrinamas.
  • Negalintys atvykti nurodytu laiku, kuo anksčiau apie tai praneša registratūros darbuotojui telefonu arba atvykus į kliniką.

Pas antrinio lygio specialistus pacientai nukreipiami pirminės sveikatos priežiūros gydytojų sprendimu. Kreipiantis į gydytojus: psichiatrą, psichologą, odontologą, dermatovenerologę – šeimos gydytojo siuntimo nereikia.
Skubioji medicinos pagalba teikiama nedelsiant arba neatidėliotinai, kai dėl ūmių klinikinių būklių gresia pavojus paciento ir/ar aplinkinių gyvybei arba tokios pagalbos nesuteikimas laiku sukelia sunkių komplikacijų grėsmę pacientams.

Klinikos Armedika administracija