Jelena Umbrasienė

Jelena Umbrasienė

Kardiologė

Kėdainiai (Basanavičiaus g. 82A)

Darbo grafikas
  • Sausio 8 d. 09:00-15:00
  • Sausio 22 d. 09:00-15:00

Užsiregistruokite telefonu: +370 660 62111

Gydytoja konsultuoja lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Gydytoja domisi arterinė hipertenzija, išeminė širdies liga, aterosklerozė, širdies nepakankamumas, širdies ritmo sutrikimai.

Gydytoja yra Lietuvos kardiologų draugijos bei Europos kardiologų draugijos (EKD) narė. Taip pat EKD Aterosklerozės ir kraujagyslių biologijos darbo grupės, EKD Hipertenzijos tarybos, EKD Europos ūminių širdies ir kraujagyslių ligų priežiūros asociacijos, EKD Europos širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos ir reabilitacijos asociacijos, EKD Europos širdies nepakankamumo asociacijos narė.

Gydytoja yra išleidusi daugiau 100 mokslo straipsnių, darbų apžvalgos ir mokslo sklaidos publikacijų, monografiją aterosklerozės srityje, apsiginusi mokslinę disertaciją ūminio miokardo infarkto srityje.

Gydytoja nuolat tobulina kvalifikaciją, aktyviai dalyvauja nacionalinio ir tarptautinio lygmens mokslinėse konferencijose įvairiomis kardiologijos temomis, tiek gilindama savo žinias, tiek pateikdama naujoves kolegoms kaip lektorė. Aktyviai dalyvauja klinikiniuose tyrimuose, tiriant ir diegiant į praktiką kardiologijos mokslo naujoves.