Laboratoriniai tyrimai

Laboratoriniai tyrimai

Laboratoriniai tyrimai turbūt visiems labiausiai pažįstamų tyrimų rūšis. Su jais susiduriame norėdami atlikti profilaktines sveikatos patikras, pastebėjus tam tikrų ligų simptomus, stebint diagnozuotos ligos gydymo procesą ir dėl įvairių kitų priežasčių.
Patys žinomiausi laboratoriniai tyrimai yra bendras kraujo tyrimas ir šlapimo tyrimas, tačiau apžvelkime, kokius dar laboratorinius tyrimus galima atlikti, kokia yra jų kaina bei kur šiuos tyrimus galima atlikti.

Kokius laboratorinius tyrimus galima atlikti?

Geros savijautos profilaktikai ar pajutus įvairius simptomus galima atlikti tikrai populiarius vitaminų, mikroelementų ir metalų laboratorinius tyrimus. Ypač po žiemos dažnai trūksta vitamino D, senka kitų vitaminų atsargos, todėl, norint pastiprinti savo organizmą, verta išsitirti, kokių vitaminų bei mikroelementų jums trūksta.

Vertingi ir svarbūs yra širdies ir kraujagyslių ligų tyrimai, bendri profilaktiniai organizmo skysčių tyrimai (kraujo ir šlapimo), užkrečiamųjų ligų tyrimai, gripo tyrimai, osteoporozės tyrimai, tuberkuliozės, lytiškai plintančių ligų tyrimai, hormonų tyrimai, spermograma, skydliaukės tyrimai, autoimuninių, kasos ligų, inkstų, alerginiai tyrimai, tyrimai nėštumo metu, genetiniai tyrimai, mažakraujystės arba anemijos laboratoriniai tyrimai, skrandžio ir žarnyno ligų, vėžio žymenų tyrimai, celiakijos tyrimai ir daugelis kitų.

Svarbu, kad laboratoriniai tyrimai, kaip ir visi kiti, būtų atliekami laiku – nelaukiant ligos požymių arba vos juos pastebėjus, nes anksčiau diagnozuota liga garantuoja geresnę gyvenimo kokybę. Būtina bent kartą per metus atlikti bendruosius kraujo tyrimus bei šlapimo tyrimus, pasitikrinti ar jūsų organizmui netrūksta vitaminų, ar nėra sutrikusi skydliaukės veikla. Net jei nejaučiate rimtų simptomų, tačiau kamuoja nuovargis – būtina pasitikrinti, nes tai yra daugelio ligų pirmasis simptomas.

Išsamios ištyrimo programos visai šeimai

Klinikos Armedika  specialistai yra parengę tyrimų programas, kurios greitai ir efektyviai leis įvertinti Jūsų sveikatos būklę. Siūlome platų pasirinkimą bei greitą ištyrimą. Atlikti kraujo tyrimus rekomenduojama kas metus, o sergant arba turint sveikatos problemų ir dažniau.

Tyrimų programos:

  • Moterų ištyrimo programos (pirminė, vidutinė, išplėstinė);
  • Moters hormonų ištyrimo programa ;
  • Vyrų ištyrimo programos (pirminė, vidutinė, išplėstinė);
  • Senjoro sveikatos ištyrimo programa;
  • Skydliaukės ištyrimo programos ( pirminė, išplėstinė);
  • Kepenų ir tulžies ištyrimo programos (pirminė, išplėstinė);
  • Inkstų ištyrimo programos (pirminė, išplėstinė);
  • Bendros organizmo ištyrimo programos (geros savijautos, vitaminų ir mikroelementų, lėtinio nuovargio, probleminės odos, plaukų slinkimo, kardiologinė (širdies), virškinimo sistemos );
  • Alergenų tyrimų programos (imunoglobulinai E (IgE), įkvėpiamųjų, maisto, mišrių alergenui specifinių IgE nustatymas).

Būtina išankstinė registracija. Dėl mokamų paslaugų kainų bei detalesnės informacijos teiraukitės registratūroje. Atsakymai atkeliauja dažniausiai per 1-2 paras. Spausdintus tyrimų atsakymų variantus atiduodame į rankas arba Jums pageidaujant išsiunčiame el.paštu.