Mobili komanda

Klinika Armedika pradeda teikti mobilias slaugos paslaugas!

     Nuo šių metų birželio 27 d. pacientų patogumui pradedamos vykdyti mobilios paslaugos Kėdainiuose ir Kėdainių rajone. Šio projekto tikslas, kad medicinos paslaugos būtų lengviau pasiekiamos, būtų arčiau namų, kadangi tikrai ne visi dėl tam tikrų priežasčių turi galimybę atvykti iki sveikatos priežiūros įstaigos.

    Iš anksto suplanuotu laiku bus vykstama į tam tikras Kėdainių bei Kėdainių rajono vietas. Tuo metu specialiai pritaikytame automobilyje bus imamas kraujas, atliekamos elektrokardiogramos, profilaktiniai tyrimai ir tyrimų programos, atliekami skiepai nuo erkinio encefalito, nepriklausomai nuo to ar pacientas prisirašęs prie klinikos Armedika ar ne. Neprisirašiusiems pacientams paslaugos mokamos.

    Armedikos pacientų duomenys bus perduoti jų šeimos gydytojoms, o neprisirašiusiems bus siūloma mokama tyrimų aptarimo paslauga. Norintys pasiskiepyti nuo erkinio encefalito, turėtų vakciną rezervuoti iš anksto. Už mokamas paslaugas atsiskaitymas vyks tik grynais pinigais, bus išrašomi mokėjimo kvitai.

Pasiruošimas tyrimams, procedūroms:

  • Atvykus su savimi turėti asmens dokumentą;
  • Prieš tyrimus būti nevalgius 8-10 valandų;
  • Už mokamas paslaugas galite atsiskaityti tik grynais pinigai (išrašomas kvitas).

Daugiau informacijos teiraukitės registratūroje:  +370 660 62111.